Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék nőni rövid időn...

Szeretnék nőni rövid időn belül kb 5 cm-t. Nagyon zavar a magasságom ugyanis csak 167 cm vagyok. Tudom fiatal vagyok még csak 14,5 éves, de szerintem magamtól már csak keveset növök, mert kb akkora vagyok mint a szüleim, nagyszüleim. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne 5 cm-t nőni ezen a nyáron. Egyszerűen idegesit már, hogy a legtöbb lány magasabb! Van erre valami házi módszer vagy esetleg tabletta amivel elérhetem a növekedést? 14,5-fiú
2012. júl. 11. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nincs. Fogsz még majd nőni :) A fiúk ezután szoktak :)
2012. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakor ***** válasza:
A magasságodat nem tudod befolyásolni, akkora leszel, amekkora beléd van kódolva. egyébként még nagyon sokat nőhetsz, hisz még nagyon fiatal vagy, valaki 18 évesen nyúlik meg, szóval nyugi.
2012. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid is ekkorák akkor lehet hogy Te sem leszel már sokkal magasabb. egyébként a fiúk 20-21 éves korukig nöhetnek akár. Házi gyógymód sajna nincs erre.
2012. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek a kisfia 16 éves, és 152cm volt.Ő növekedési hormont kap, kezelésekre jár, vagyis beavatkozással sikerül az orvosoknak segíteni a fiúnak. Ez azért ha belegondolsz, nagyon sok rosszal is járhat. Mivel Te még csak 14,5 éves vagy, semmi ok az aggodalomra, nagyon fiatal vagy, fogsz még nőni, ez biztos! :) Ha a Szüleid is ekkorák, nem magasak, akkor előfordul, hogy Te sem leszel nagyobb, de mivel még van bő 6 éved, hogy teljesen kifejlődjenek a csontjaid, addig még lehet, hogy 20 cm-t is fogsz nőni. Ne zavarjon még most, de a későbbiekben sem, hogy mekkora vagy! Fogadjanak el így, ahogy vagy! Gondolj bele, vannak olyan felnőtt emberek, akik 100-120 cm-esek! Nyugi! Van még időd felnőni! :)
2012. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!