Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Egy fiatal lány...

Mi a teendő? Egy fiatal lány vagyok, nehéz csontozattal.165 cm és 65 kg. A testem úgy ahogy, rendben van. Mégsem vagyok elégedett.

Figyelt kérdés

" Mindig azt olvasom, nincs célzott fogyasztás. "

" Anélkül, hogy a mell ne veszítse el ruganyosságát, nem lehet fogyni. "

" Ússz! " " Ne ússz, mert az nem fogyaszt, stb... "

Akkor MIT kell csinálni?

És még egy kérdés... persze, diéta nélkül nincs fogyás, de az ember nem tud egész életén át diétázni!!

Várom válaszaitokat!

Hálásan köszönöm!


2009. dec. 8. 18:39
 1/5 anonim válasza:

hát szerintem az úszás az igenis fogyaszt.

és diéta nélkül is lehet fogyni,nekem van egy módszerem és az bevált csak egy kicsivel egyél kevesebbet mint amennyit szoktál és utánna menj el úszni,futni és meglátod meglesz az eredménye :) amugy ha keveset eszel lelassul az anyagcseréd és vizet meg izmot bontasz. remélem segitettem :D

2009. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet diétázni egy életen át. igazából pont ez a lényeg , hogy életmódváltás kell és nem csak pár hetes vagy hónapos fogyókúrák. de egyfajta diéta követése nem azt jelenti hogy néha nem lehet bűnözni.egyébként meg ha ésszerűen belegondolsz ha mozogsz és sportolsz akkor több kalóriát fogsz égetni, és ha nem tömöd utána magad degeszre akkor fogyni fogsz. tehát majdhogynem mindegy mit csinálsz. ha szeretsz úszni , nyugodtan menj úszni, ha futni akkor fuss, ha aerobikozni akkor aerobikozz. a lényeg , hogy mozogj. cseréld le a fehér lisztet teljes kiörlésűre, de ha lehet ritkán egyél csak lisztes dolgokat. cukor helyett édesítőt használj. igyál sok vizet, teát és próbálj naponta legalább 40 percet intenzíven mozogni.
2009. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hello! valahol olvastam, hogy a normál és a nehézkesebb/vastagabb csontozat közt kb 40dkg a különbség!! igy az nem kifogás a túlsúlyra!

nem célzásként, hanem csak mint érdekességként írtam le :)

23L

2009. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azért ez célzásnak tűnt...(azt olvastad valahol... tán tapasztalat? mindegy...)

De úgy hogy lehet csinálni, hogy ne veszítse el a mellem a ruganyosságát?

2009. dec. 9. 15:56
 5/5 anonim válasza:
hát ne hirtelen menjenek le a kilók és akkor nem fog elveszni a ruganyossága :)
2009. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!