Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az hogy néha a...

Mért van az hogy néha a székletem véres is?

Figyelt kérdés
Ez most kezdet lenni és volt kb. hogy 1 éve is volt ilyen most meg volt 2 hete is meg most is. Mitől lehet ez? lehet az is hogy sok a csípős kaja vagy ettől nem?

2012. júl. 11. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagyot kakilsz, vagy túl keményet, és felsérted a végbeled.


Ezen kívül lehet még aranyér, polip, vagy rák is, de az első a legesélyesebb, velem is előfordul néha.

2012. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sok mindentől lehet, ha székelés közben nagyon erőlködtél akkor lehet, hogy berepedt a végbeled, de ez nem nagy dolog (én úgy tudom, de ez nem biztos!!! ) vagy lehet aranyértől, vagy pedig gond van a beleiddel, de ekkor mindenképpen el kell menni orvoshoz mert veszélyes lehet. ha csak egyszer volt véres székleted és máskor nem veszel észre vért és nincs semmi más gond azon a területen akkor nem lehet nagy baj, de ha a vér rendszeressé válik vagy ha nagyon sok van akkor lendülettel az orvoshoz!
2012. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vér színű akkor lehet aranyér miatt... ha fekete akkor belső gyomorvérzés is lehet az oka.
2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jol irjak, sok oka lehet, akar vastagbel/vegbel daganat is! Ha biztosra akarsz menni, ne hanyagold, menj orvoshoz!
2012. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. hát elég híg volt ma vér színe volt.

Hát ha továbbra is ez megy akkor csak el megyek csak elégé félek gondolom ezzel más is így van :( :(

sok vizet iszok mostanság meg elég sok csípős dolgot eszek.

remélem semmi bajom nincsen ez volt már a 3madik így.

2012. júl. 11. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem eszel rendszeresen olyan ételeket ami pirospaprikával készült? De most komolyan.... nekem 1x a pörkölttől 2 napig piros volt a székletem.
2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán én ilyen chilis szalámit eszek rendszeresen
2012. júl. 12. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet attól is piros! De tutit az orvos fog mondani.
2012. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!