Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most derült ki, hogy a cicám...

Most derült ki, hogy a cicám férges. Ha a biztonság kedvéért napi 1 fej fokhagymát megeszek, az jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Csakhogy nehogy átterjedjen rám is. Holnap, vagy holnapután meg lesz véve neki a féreghajtó, irassak fel magamnak is? Vagy csak akkor kell, ha kiderül, hogy biztosan az vagyok én is?

Bocsi, hogy ennyire felkavar ez az egész, elég egészségmániás vagyok :)



2012. júl. 11. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A fokhagyma ilyenkor már halottnak a csók, féreghajtót nem kell felíratni, vény nélkül kapható, beveszed és kész, ha nem vagy az, bajod nem lesz tőle, ha az vagy, akkor sem.
2012. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de épp azért szedem, mert nem biztos, hogy férges vagyok ,csak olvastam, hogy ha az egyik háziállat férges az átterjedhet az emberre is, és csak a biztonság kedvéért eszem a fokhagymát :)
2012. júl. 11. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Népi gyógymódokat mindig fenntartással kell kezelni, egyszerűbb, ha veszel féreghajtót, beszeded, és kész és még büdös sem leszel tőle ellenben a fokhagymával:)
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!