Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem szívódik fel az injekció?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete iszonyatos vesegörcseim voltak, 2x voltam ügyeleten injekcióra (No-Spa + Algopyrin). Az elsőt a fenekem jobb felébe kaptam, a másodikat a bal oldalba, de inkább a derekamba, mint a fenekembe. A bal oldali teljesen el is múlt, de a jobb oldalon azóta nagyon érzékeny a bőröm. Ha leguggolok, a nadrág ahogy feszül, iszonyatosan fáj, meg sokszor ha ráfekszek, akkor is. Ha húzom rajta a kezem, akkor is nagyon érzékeny. Létezik, hogy nem szívódott fel? Mitől lehet ez, és mit lehet vel csinálni? Külsőleg nem látszik semmi.
2012. júl. 12. 17:46
 1/4 bibus26 ***** válasza:
Biztos,hogy felszívódott,csak lehet,hogy kicsit bénázott aki beadta.Borogasd egy kis hideg vizes ruhával,és el fog múlni.
2012. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem látszik semmi a bőrömön, és érzésre sincs alatta se csomó, de semmi. És már nem is ott fáj, ahová beadta, hanem lejjebb ment a combom felé...nem tudom mi lehet ez, de félek, hogy ha 3 hét alatt nem múlt el, nem is fog...
2012. júl. 12. 18:07
 3/4 A kérdező kommentje:
"...se csomó, se semmi."
2012. júl. 12. 18:07
 4/4 anonim válasza:

Hello

Valószínű egy vérömleny keletkezett és amíg nem szívódik fel addig érzékeny lesz a terület. Borogasd és ha pár napon belül nem javul akkor mindenképpen menny el kezelőorvosodhoz.

2012. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!