Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki kiesik mondjuk 10...

Ha valaki kiesik mondjuk 10 emelet magasról, az mibe hal bele?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki kiesik, és meghal. Mibe hal bele? Kitörik a nyaka? Vagy súlyosan megsérülnek a belsőszervei?

Ja, és mielőtt valaki azt hinné, hogy ki akarok valahonnan ugrani, vagy öngyilkos akarok lenni, eszemben sincs, csupán érdekel.


2012. júl. 12. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abba, hogy konkrétan halálra zúzza magát, széttrancsírozódnak a létfontosságú szervei.
2012. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. Köszönöm a válaszod!
2012. júl. 12. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogy hogy ér földet fejen, hason, háton... és hogy mire esik beton, homok, köves, kavicsos talaj esetleg egy medence

kemény talaj(beton, homok) fejre esik egyszerűen szétloccsan a koponyája, agya

hátra eltörik a gerince, néhány bordája, amelyek átszúrják a tüdőt (lehetséges, hogy a nyaka is kitörik és egyszerűen megfullad) leszakad a veséje, beszakad a feje

hasra ugyanúgy borda, nyak, fej

ezek úgy eltörhetnek, hogy alig maradhat ép belsőszerve és még kitudja

2012. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A földetérésbe hal bele.
2012. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Valahol hallottam, hogy akkor se jár jobban valaki, ha a talpára esik, mivel a combcsontjai konkrétan felcsúsznak a testébe és akkor meg abba hal bele. Elég idiótaság ilyen halált választani, elég ronda látvány lehet, másfelől meg ha nem hal meg rögtön elég fos lehet a haláltusája. Egyszer dumáltam egy pasival a vonaton és mondta, hogy fiatal korában látott egy ilyen női hullát, aki a hatodikról ugrott ki.
2012. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekesek. Szerintem is az egyik legrosszabb módja az öngyilkosságnak. Az a holttest biztosan érdekes lehetett, bár én nem tudtam volna ránézni sem, ha meglátok egy elütött állatot, már azt sem tudom nézni, nemhogy egy összeroncsolódott emberi testet.
2012. júl. 12. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
én mindenképpen ezt a módszert választanám. gyors és fájdalommentes. ne mondja nekem senki hogy ha fejjel betonra esik valaki 10emelet magasból az túlélheti...
2012. júl. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm tavaly októberben elkövette ezt. Ő a zuhanás közbeni sokkba már belehalt :(
2012. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, részvétem a barátnőd miatt!


Én nem választanám ezt, mivel, mint az utolsó válaszoló példája mutatja, van aki a sokkba hal bele. De mi van, ha nem? Nem biztos, hogy teljesen fájdalommentes, mert ha nincs sokkos állapotban, akkor a földet érés pillanatában, elég fájdalmas lehet. De a legvalószínűbb, hogy aki ilyet tesz, az végül ha a földet érésbe is hal meg, nem érzi a sokktól. Nem tudom, nem szeretném megtapasztalni.

2012. júl. 13. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnálom a barátnőd.

7es vagyok. a sokk nem hinném hogy fájdalmas lenne hiszen tulajdonképp megáll a szív.(már amennyire jól tudom)

és egyébként előtte nyilván egy kis lazító dolog lecsúszna (alkohol, gyógyszerek, ilyesmi..) azért te ne próbáld ki.

2012. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!