Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könnyed ébredés reggelente?

Könnyed ébredés reggelente?

Figyelt kérdés

Érezhető, legalábbis én úgy vagyok, ha egy komoly, "márkás" vitaminkapszulákat szedek (pl. Scitec MultiPro), akkor reggelente nagyon könnyen felkelek, ki marad az a reggeli fáradt érzés, álmosság, szinte kipattanok az ágyból és indul is a napom, mintha 15 perccel az ébredésem előtt valaki egy bögre kávét öntött volna belém.


Engem az érdekelne, hogy ezt az érzést, ezt a hatást pontosan melyik vitamin, ásványi anyag váltja ki? Esetleg ismertek még ilyeneket, amitől az ember reggelente könnyebben kel?



2012. júl. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek annyira nem sok köze van a vitaminokhoz,sokkal inkább az alvási szokásaidhoz,ahhoz,mikor fekszel le. Én is márkás vitaminokat szedek, ennek ellenére a reggeleim 90%-a nehezen indul,hiába fekszem le korán,alszom nyolc órát. Még azt sem nagyon tudom mondani,hogy esetleg nyugtalanul aludnék,mert nem. Nem tudom,ez mitől van egyébként, de nekem személy szerint akkor könnyebb a reggelem,ha 10 perccel előbb kelek,van időm nyújtózkodni, nézelődni, mielőtt kipattanok az ágyból.
2012. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi vitamint nem szedek.

Ha lefekszem legalább 10kor és elalszok fél11ig,és nincs front,akkor könnyen felébredek magamtól fél7 körül.

De ha nem jutok ágyba éjfél előtt,vagy front van,akkor olyan vagyok mint a mosott rongy.


ma kettős front van,harmadik ébresztőre ki birtam mászni,8ra be se értem,ma csak tettetem a munkát.

2012. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó:


azt éreztem akkor, hogy front van.

10 szundi után is csukva akartak maradni a szemeim pedig aludtam 7órát.

2012. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jól érezted,front.

Erre semmilyen máskás vitamin nem hat.

2012. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!