Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vércsoportom honnan tudhatom...

Vércsoportom honnan tudhatom meg váradáson kivül?

Figyelt kérdés

Nem tudom a vércsoportom.

Van rengetegféle orvosi leletem,több vérvétel eredménye,de a vércsoportot sehol nem látom.

Hol kellene rajta lennie valamin?

Vagy hogy tudom kideriteni?

Vért nem adok,nem adhatok,45 kilós alacsony vérnyomású nő vagyok,tehát nem opció.



2012. júl. 13. 13:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
Születéskor sem csinálnak vércsoport meghatározást minden kisbabánál. Viszont minden terhes nőnél csinálnak. Mert ha az anya rh- akkor fenn al a vér összeférhetetlenség veszélye. Ijen esetben szülés után csinálnak a gyereknél meghatározást. Ha a gyermek rh- akkor nem történik semmi, ha rh+ akkor az anya kap egy anti D nevű injekciót és ugyan úgy nem történik semmi. Ez a szuri a következő terhességek megvédésére szolgál. Egyéb esetben nem indokolt a vércsoport meghatározása így hát nem is teszik. Kérdezd meg anyukád h ő mien vércsoportba tartozik ha A+, B+, AB+ 0+ nincs értelme keresgélned nem fogsz találni semmit
dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!