Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen anyagcsere gyorsító...

Milyen anyagcsere gyorsító teát vagy ételt egyek amitől nem 3naponta lesz székletem?

Figyelt kérdés

Fogyózok és ez aggaszt, hogy emiatt nem fogyok többet esetleg...

Napi 20-25percet tornázok (Rubint Réka) + 40perc bicaj.

Iszok ilyen lúgosító teát...

És mivel nyár van és falun élek, rengeteg uborkát, paradicsomot, paprikát, tököt eszek...aminek elvileg jó hatással kellene lennie.

Hoztak barackot, anya azt mondja neki ment a hasa tőle...na gondoltam eszek én is, de én kefirbe kevertem bele...erre nem h hasmenésem még székletem sem volt...


KÉRLEK SEGÍTSETEK!


2012. júl. 13. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szenna tea hashajtó, de nem tudom mennyit szabad belőle inni és meddig.

Egyél meg naponta 1 db kivit, az segíteni szokott, és esténként egy natur joghurtot, ha teszel bele kis lenmagot még hatásosabb másnap.

2012. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlzásba viszed...

zöld tea, szűz tea,

Dr Chen ginseng-slim, vagy Herbária fogyi tea.

2012. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy h túlzásba viszem?
2012. júl. 13. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha keveset eszel, kevesebb a széklet is és szorulásod lehet.

Egyél főzelékeket, zöldséges leveseket, igyál sok folyadékot.

2012. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Reggelire általában joghurtot eszek vagy tojást, vagy valamilyen felvágottat uborkával, esetleg tejet müzlivel.


Ebédre mindig főtt ételt eszek, tehát van leves is abból 1 tányérral, meg másodikból 1kicsi...


Uzsonnára meg vacsorára szinte csak gyümölcsöt meg zöldséget eszek.


Kcal-t számolok és 1200kcal körül eszek...

mikor sokat ettem akkor sem volt székletem

2012. júl. 13. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejben a fogyást annyira akarod, erőlteted, hogy meggátolod a természetes anyagcserét.

Biztos azért nem volt normális székleted azelőtt sem, mert nagyon koncentráltál erre.

Normaflor segítene a bélflórát helyreállítanod.

2012. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 13. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zabpelyhet főzzél meg tejben, vagy vízben. Tehetsz bele gyümölcsöt, úgy finomabb. Vagy fahéjat. Mézet a fogyid miatt nem mondom:)

A másik, hogy a reggeli joghurtodba áztassál őrölt lenmagot. Úgy húsz percig. Ha látod, hogy megdagadt, akkor eheted. Úgy egy csapott evőkanállal tegyél bele.

Nekem is három naponta van székletem alapban, de ezekkel naponta. Csak én a lenmagot vízben áztatom nem joghurtban, de ez már csak részletkérdés. A lényeg az áztatáson, és a megdagadásán van. Ja, és ez után igyál sok vizet!!

2012. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Akkor hétfőn be is szerzek lenmagot!

2012. júl. 14. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged otthon darálni, akkor egész lenmagot vegyél, és otthon őröld meg. Így sokkal jobb, friss, érezhető, hogy mennyire olajos.

Ha nincs darálótok, akkor vegyél őröltet.

2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!