Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt a körmöm és begennyesed...

Dó1998 kérdése:

Benőtt a körmöm és begennyesedett a körmöm széle! Szerintetek mit csináljak? Orvoshoz nem szeretnék menni mert félek hogy fájni fog az eljárás! Mit csináljak? Az egész éjszakás paradicsomos dolog segíthetne? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Otthon sikerült még kivágni a körmöm úgyhogy már nem nyomja a körmöm szélét!A gennyes duzanás már javult már nem piros és kisebb is lett! Paradicsomoztam de csak nappal egy-két órát! Azt olvastam hogy egész éjjel rajta kell hagyni!

2012. júl. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba lehet venni szivató krémet fekete szinű, azt ráteszed bekötöd és leszívja gennyet. Fertőtlenítsd le naponta többször. Ha rosszabb lenne azért mutasd meg sebésznek.
2012. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rajta egész éjjelre. De amúgy meg menj el pedikűröshöz. Ne csak egyszer, hanem rendszeresen.
2012. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenmagból is főzhetsz nyákot és éjszakára ráteheted. De a paradicsomot is rá kellett volna kötni egy éjszakára, 2 óra kevés neki.
2012. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szalonnát szoktam rákötni, az is lehúzza a gyulladást, de amúgy pedikűrős. Fájni fog az eljárás? Miért, az nem fáj, amikor véletlen hozzáér valami? Ha gyógypedikűröshöz mész, ő előtte lefagyasztja és nem érzel belőle semmit.
2012. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is volt már ilyen (2szer is)és vadhús is képződött.


első alkalommal megműtötték és nagyon fájt utána(és még most, 2 évvel az eset után sincs normális alakja a lábujjamnak)


másodjára más orvoshoz mentem és ő fölírt Bactroban kenőcsöt. pár hét alatt eltűnt a vadhús és már nem is gennyedzett

2012. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
borzaszto fajdalmas mutet de megeri
2012. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!