Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért korpásodik a hajam?

Miért korpásodik a hajam?

Figyelt kérdés
hosszú hajam volt régebben direkt levágtam rövidre 2-3 milliméteresre emiatt de még ennek ellenére is korpás mit tegyek? van erre vmi gyógyszer vagy mi ez mit kell tennem, hogy elmúljon?

2012. júl. 15. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált: Kevés almaecet vízzel feloldva, hajmosás után belemártom a hajam plusz a fejbőrömet belocsolom vele. Kimosni nem kell utána, hajbalzsam használata is elhagyható mellette. Próbáld ki hátha neked is segít. Nekem is nagyon durván korpásodott de azóta nem.
2012. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt okozhatja vmi gomba vagy baktérium? is? és mittom én ez ellen is jó az ecet? sima ecet az nem jó? mert hirtelen csak az van itthon
2012. júl. 15. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Sima ecettel is kipróbálhatod. Én azért szeretem jobban az almásat mert annak eleve jobb az illata és hamarabb ki is megy az ecetszag a hajamból.
2012. júl. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!