Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélférgem lehet?

Bélférgem lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy cérna gilisztám van-e, de remélem nem.Szóval olyan egy és fél hete a barátnőmnek megsimogattam a kutyáját de mikor hazamentem mingyárt kezet mostam, mert ezt egy éve már 2x is elkaptam:( azóta nem volt semmi gond.1 hete kb. viszket néha a végbelem nem minden nap,és a székletemben nem látok semmit.Nem is nagyon akarom elmondani anyukámnak mert szerintem mérges lesz hogy már 3x kapom el, és mért nem figyelek oda!:/ házi módszert tud valaki?A családban más nem "vakarózik" szóval nem hiszem hogy elkapták...

12 éves vok


2012. júl. 15. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
elrontja a nyaramat:((
2012. júl. 15. 23:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberi cérnagiliszta csak emberről emberre terjed. Köze nincs a kutyához. A kutyában élősködő bélféreg sem simogatás útján terjed. Ahhoz a kiürült petékkel kellene találkoznod. Azok pedig egy tisztán tartott kutyánál nem lakoznak a testén.Sőt, nincsenek is benne sem.
2012. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymát! Ha pár napon belül nem szűnnek a tüneteid, akkor sajnos kénytelen leszel szólni az Anyukádnak! :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. júl. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!