Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallott már valaki az ASEA-ról...

Bambi1995 kérdése:

Hallott már valaki az ASEA-ról? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link] nem tudná mi az :)
2012. júl. 16. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én használtam két doboz erejéig.Fújkáltam vele azt arcomat is,ezen a téren nem találkoztam változással.

Sajna mikor elkezdtem az Asea-t több változás is volt az életemben(izgalom,étrendi változás,rost fogyasztás és erőteljes edzés)ezért nehéz megítélnem,hogy mit tett mindehhez az Asea.Két hét alatt fogytam 3 kilót,ráfoghatnánk,de durván nyomtam az edzést is,és kevésbé kajáltam.Annyira nem tapasztaltam azt sem,hogy frissebb lennék tőle,mert ott volt az említett izgalom az életemben,ami ébren tartott:)Másnap pedig halál fáradt voltam az éjszakázástól...úgyhogy sajnos ebben a kérdésben nem vagyok jó alany.Ismerőseim véleménye:1.aknés bőr nagymérvű javulása,munkabírás erőteljes növekedése(orvosnál)...meg amit a neten olvastam:)

2012. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azt a javasolt kezdő adagot érdemes betartani,hogy számottevő változást tapasztaljunk,bár a neten legtöbben pár nap utáni csodákról számolnak be,többnyire hitelesnek tűnő forrásokból,ám ne feledjük,hogy ez is egy MLM-es dolog lesz,és az ember bármennyire jóindulatú és jót akar,azért a pénz nagyon ott lebeg a szeme előtt.Ettől függetlenül nem vagyok benne biztos,hogy nem folytatom,de akitől kaptam gyanúsan eltűnt:)))
2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :) én foglalkozom vele,a nagymamám már használja..és én is szeretném :))
2012. júl. 21. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a nagymamádnak vannak tapasztalatai arra kíváncsiak lennénk!!
2012. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
még csak pár napja használja,ágyban fekvo beteg..én is nagyon kiváncsi vagyok,majd megírom,ha lesz valami változás:)
2012. júl. 21. 17:11
 6/14 anonim válasza:
Volt változás? Engem is érdekelne. :)
2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én használom napi szinten, a nyakamon volt egy csomó már több éve, 3 nap alatt napi 2 szeri fújásra visszahúzódott. Valami lehet benne, ami jó......
2012. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Sziasztok! Nekem nagyon jó beteg tapasztalataim vannak vele. Amúgy nem tudom tudjátok e semmi rizikó nincs a rendelésben mert ha nem vagy elégedett 30 nap után visszaküldöd az üvegeket és visszakapod az árát. Mit veszíthetsz? Csak azon gondolkozz mi van ha valóban hat? Sajnálod akkor magadtól? Gyógyszerész vagyok keress nyugodtan!
2012. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja használom, IMÁDOM!! Pároldalnyi beszámolót írhatnék róla :-)


Csak néhány dolog:

- rögtön pár nap után fiatalabbnak néztem ki, kisimult az arcom, lágyabb, simább lett a bőröm, tisztább, fényesebb a szemem. Azóta is folyamatosan kapom a bókokat még nőktől is, akik tudják, hány éves vagyok, hogy milyen jól nézek ki :-)

- gyorsabban nő a hajam, kevesebb ősz hajszál nő, kezdi visszanyerni a hajam az eredeti színét, és dúsabb is

- az állandóan töredező körmöm gyönyörű hosszúra megnőtt, sokkal erősebb

- jobban alszom

- herpesz feleannyi idő alatt gyógyul meg, sokkal kevesebb fájdalommal és viszketéssel jár

- alig van izomlázam olyan esetben, amikor régebben napokig szenvedtem

- jobb az erőnlétem: dombon ugyanolyan simán megyek fel, mintha sík terep lenne, holott előtte egy kicsit mindig kapkodtam a levegőt ugyanazon a szakaszon


Egy barátnőm pedig félév alatt a leukémiáját (fehérvérűség, vérrák) gyógyította meg vele. Pár napja teljesen normálisak voltak az eredményei!!


Egy másik ismerősöm feleségének a cukorbetegsége jön rendbe villámsebességgel.


Szóval, klassz. Írjon, aki szeretné kiróbálni!

2013. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kerdezonek: valami valtozas azota a nagymamadnal? Engem is erdekelne a dolog. A kerdes eleg reg volt kiirva, ezert mar jelentos valtozasok kellett volna tortenjenek. Legyszi ird meg ha pozitiv ha negativ. Koszi!
2013. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!