Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Milyen vitamin van agyra?

S. O. S Milyen vitamin van agyra?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és szinte nem tudok semmit. Állandóan amikor tanulni akarok, mindig elkalandozok. De amikor mégis megtanulom, akkor 2 nap múlva már alig tudom, sőt egy hét múlva el is felejtem. Kétségbeestem, mert kevesebb mint egy évem van az érettségiig. Mindig is irigyeltem azokat, akik egyszer elolvastak valamit és már tudták is. Nekem legalább kétszer kell elolvasnom, hogy megértsem. Érettségi után is tovább szeretnék tanulni, de így nem fog menni, ha ilyen rosszul működik az agyam. Tudtok javasolni egy olyan vitamint, amitől javulna a tanulási készségem. Már több módszert kipróbáltam, hogy hogy tudok hatékonyan tanulni, de egyik sem jött be :S Egy időben szedtem a Memolife-ot, de az volt vele a problémám, hogy csak 6 hétig szedhetem, és szüneteltetni kellett, és nem is nagyon használt. Mit javasoltok?
2012. júl. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ginkgo biloba tartalmú szerek

mandula, dió, mogyoró...

2012. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magnézium jót tesz az idegeknek, de van egy csomó gyógyszer is(vényes és vény nélküli is) amit ha gondolsz, akkor kipróbálhatsz. pl bilobil, ginkoprim. valamelyikkel kezdd, és ha használ, akkor bele is vághatsz a tanulásba :)
2012. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Akkor majd kipróbálom őket. Ti szedéteke zeket?
2012. júl. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!