Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Fáj a karom.

Ez mitől lehet? Fáj a karom.

Figyelt kérdés
Szóval ma arra ébredtem mintha feszítene a csont bent a karomba, néha érezni, néha nem, aztán visszafeküdtem aludni és most már jó alig alig érzem, ez azt jelenti hogy növekszik a csont? Vagy valami ilyesmi? Montanába kezdtem el konditerembe járni, lehet összefüggésben van vele?
2012. júl. 19. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ hol fáj. De erős a gyanúm, hogy túl nagy súlyokkal edzel, azért fáj a csontod. Nem valószínű, hogy a növekedés miatt. Ez lehet akár kalakuló csonthártya vagy ínhüvely gyulladás, úgyhogy csak ésszel. Én is beleestem abba ah ibába, hogy eleinte nagy súlyokkal állatkodtam, és tessék nekem is csonthártya gyulladásom lett.. Úgyhogy annyi súllya dolgozz csak, amennyivel bírod szabályosan, vagy meglesz az eredménye...
2012. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!