Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van egy bizonyos EÜ....

Ha van egy bizonyos EÜ. Problémám amit már nagyon rég meg kellet volna hogy műtessek. Hogyan kell regisztrátatnom vagy várólistára tetni magam? Hova menjek? Házi orvos?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
"Egy bizonyos eü. problémával" sajnos nem fogunk tudni segíteni, hogy hova és hogyan kell menned... :-) Mondd meg, hogy pontosan mi a baj!
2009. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem háziorvos. Mert bizonyos orvosokhoz nem is lehet "csakúgy" elmenni, csak beutalóval. De ha pl nőgyógyáaszati, ahhoz el lehet.
2009. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van :) sorry. Szóval az van hogycsak a bal herém van a herezacskomban a jobb az a lágyékomnál található, jól ki tapintható (mert ha nem lene az gáz lenne mondták sokan + a műtétet is javasolták). Pár nappal ezelött el kezdtem a házam teljes felújítását és emeltem pár nehezebb tárgyat, lehet hogy nagyot emeltem vagy vmi ilyesmi. de nem oly rég egy volt oszt.társamnál here rákot diagnosztizáltak, most el kezdtem parázni. lehet hogy még nincs baj, de lehet hogy igen nem tudom. Tudod sajnos abba a hibába estem mint a legtöbb ember - amíg enm fáj kiérdekell-.
2009. júl. 14. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmivel fordulhatsz sebészethez, urológiához, ha esetleg a lakhelyed közlében rendel, akkor andrológushoz is. Mindenképpen meg kellene műttetni, nem hiszem, hogy nagy műtét, viszont fontos lenne. Úgy tudom, hogy a rejtett here/ingahere hajlamosabb az elrákosodásra, mint amelyik a helyén van.
2009. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. júl. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!