Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be gyulladt a füllyukam, mit...

Be gyulladt a füllyukam, mit kenhetek rá, ami lehetőleg a leghamarabb leviszi?

Figyelt kérdés
Tágítom a fülem, 2 milis pálcika volt benne, ami után egyből beleraktam nagyon nehezen egy 4milist. vagy 3 szorosára gyulladt a fülem.:SSSSSS
2012. júl. 19. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiszta alkohollal. vagy jóddal.
2012. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát te aztán bátor vagy :D:D:D

Szerintem ne szedd ki a 4 milist (a ráncigálástól csak rosszabb lenne), és fertőtlenítsd le a füled alaposan. Vérzik is? Vannak sebfertőtlenítő spray-k, fújd azzal.

Kenegesd hidrogén peroxiddal a lyuk szélét, az nem csíp és nekem bevált amikor a fülporcból kiszakadt a piercingem, szépen levitte a duzzanatot. És menj orvoshoz. Nem viccelek. Vagy legalább egy piercerhez. Remélem nem esik le a füled. Jobbulást és legközelebb légy óvatosabb. :)

2012. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hello! Én kamillás testápolót használtam rá. Jó tanács: ne siess! Csak akkor tedd bele a következő méretet ha már teljesen rendbe jött a füled, amit mondani szoktak az 2 hét, de pl. mikor én 6ról 8ra húztam előtte 4 hétig volt bent a 6os. Ezt a testápolós megoldást akkor is használtam amikor cseréltem, mert jobban csúszott. És nem muszáj 2 milinként haladni, én kettőtől hatig 1-1 milinként növeltem utána 8, akkor az istennek se akart bele menni a 10es és a 8as tágeszre tekertem celluxot, hogy 9es legyen, utána a 10es simán ment.
2012. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.dik vagyok, nekem normál fülbevaló méretről 10 milisre kihúzni 5-5 és fél hónapig tartott és csak egyszer gyulladt be ;)
2012. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És nem kell félni az orvostól/piercertől, elmondja hogy ki kell e szedni ha még bent van, mivel kenegesd, (Valószínűleg jódos fertőtlenítő, Bepanthen vagy Neogranormon kell rá) és hogy máskor ne legyél ilyen hűbelebalázs. :D
2012. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!. nem, nem vérzik szerencsére de már felírtam a dolgokat mik kellenének. mentek a zöld pacsik :) köszi még 1x mindenki :))
2012. júl. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!