Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A "piko"-nak milyen tünetei...

A "piko"-nak milyen tünetei vannak? Illetve milyen elvonási tüneteket lehet felfedezni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 22:26
 1/4 anonim válasza:

útvágytalanság, kiszáradás, tág pupillák, izzadás, gyorsaság, nagy önbizalom, nem igényli az alvást utána pedig sokat alszik, mindenre figyel, gyors szemmozgás, ingerlékenység

Remélem tudtam segíteni:)

2012. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
5nap éberség az alvás az nem létező fogalom legfőbb elvonási tünete amikor 4nap tájékán ellenállhatatlan sóvárgást érzel az intravénás fogyasztás iránt és a lehető legmagasabb dózisban probálod magad benyomni. (ha már azon kapad magad 5napja ébren vagy és az ereid duzzadnak a szertől akkor bekövetkezett a kőkemény elvonás)
2013. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tokreteszed vele magad 2 ev alatt,en csinaltam par honapot,de szerencsere letudtam tenni,nem alszol tole,nem eszel,es mikor megy ki belled akkor az olyan mindha haldokolnal,egyszoval szenvesz,es az elvonasi tunetek meg a sok alvas,sok eves,sok ivas depresszio,es amugy nagyon eldeformallodsz tole 100aval jonnek ki rajtad a pattanasok,nem eri meg kiprobalni..
2014. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cli_hlt ***** válasza:
A piko amfetamin, azaz "speed". Itt találsz sok infót: [link]
2014. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!