Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó tömeg növelőt?

Ajánlanátok egy jó tömeg növelőt?

Figyelt kérdés
172cm/49kg/16/f vagyok. 2 hónapon át 8000kalóriát ettem meg szénhidrát formájába naponta és egy dekát se híztam.ezért testépítésre voksolok csak mivel izmosodásra se vagyok valami hajlamos (nem a kitartással van a baj)tömegnövelőt keresek amibe benne van minden anyag ami az izomnak kell (ár nem számít)ha ismertek ilyet légyszi írjátok meg:)
2009. júl. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenből nagyon sok van. Én a helyedben keresnék egy személyi edzőt. Egyrészt, mert ők értenek hozzá, másrészt mert megfelelő edzésterv nélkül hiába szedsz bármit is.

A kettő együtt (táplálék kiegészítő + edző) viszont tetszeni fog :-)

Hajrá!

2009. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ingyenes edzésterv és tanácsadás: testepites.fw.hu


Mellékesen én a Volumass35-öt mondanám, árban is elég jó valamint teljesítményben is.

2009. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,de szerintem napi 8000kcal kurv@sok neked. Ha tömeget akarsz növelni,először az étkezést rázd helyre. Neked szerintem:

naponta: Ha könnyen hízol 250g ch,ha nehezen 300g ch

Fehérjebevitel: 100g (testsúlyod 2szerese g-ban)

Amíg az étkezés nincs helyre rázva,ne is gondolkodj tömegnövelőn.

A kalóriát meg ha jól tudom úgy kell számolni:

1g fehérje 2kcal

1g szénhidrát 2kcal

1g zsír 4kcal

Én pl: 14évesen 70kg voltam,most 17és 107kg (igaz van zsír is,de tömegelésnél ez van)

Tömegnövelők: Jumbo,Volumass 35,Myomax (ha a pénz nem számít..)

Jumbo 1hónapra kb 8ezerbe fog fájni szerintem.

Kajázásnál meg arra ügyelj hogy: hús,rizs,zöldség stb legyen meg.

A coca cola,pepsi,tartósított sz@rokról meg mondj le!

A testépítés komoly dolog,de ha az étkezés jó lesz,meglátod hogy az eredmény se marad el.

Ha van még lóvéd akkor ajánlanék kreatint (én mindig azt szedtem és nem tömegnövelőt) Mikor kezdtem edzeasni 28 volt a karom most meg 44-es. A cukrot meg kerüld ha lehet,mert attól zsírosodni fogsz! Persze kell az is,de a mértéket tartsuk be!


Sok sikert!

2009. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyi edző se rossz,de nem lesz olcsó szerintem. Meg abból is van 1000féle,nagyon meg kell nézni ki lesz az.
2009. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!