Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcon keletkezett nagyobb...

Arcon keletkezett nagyobb bőrfelületre kiterjedő sebekre milyen sebgyógyulást segítő krémeket, kenőcsöket vagy egyéb szereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Én ezt az oldalt találtam, de nem tudom melyiket lenne érdmemes megvásárolni:


[link]


2011. nov. 4. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a Neogranormon kenőcsöt is - nagyon bevált :)
2011. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. nov. 4. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
contractubex vagy curiosa gél. Esetleg svédcsepp.A többi,mint halottnak a csók.
2011. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) (Nagyon hatásos szokott még lenni az Aloe termékek First spray-je, de az kicsit költségesebb - viszont sokáig elég, és mindenféle sebekre, horzsolásra, égésre nagyon jó, elősegíti a gyors hámosodást) :(
2011. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Calendula officinalis - azaz körömvirágkrém. Minél tisztább, annál jobb hatásfokú.
2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a többieknek is köszönöm a választ, de így most nehezebb lesz döntenem valami indokot, érvet is várnék miért ez vagy az a jobb termék a nagyobb felületen keletkezett arci sérülésemre
2011. nov. 4. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, de ne versenyeztess minket.


Nem vagyok én kufár, vagy piaci árus, hogy mindenáron beálljak a sorba, és meggyőzelek arról, hogy csakis az a jó, amit én ajánlok neked. Te kérdeztél, te kértél segítséget, én válaszolok és adok segítséget - te jobb esteben megköszönöd (ezen az oldalon ez nagyon ritka), és majd te eldöntöd, hogy mit szeretnél. Pl. próbáld ki! Vagy nézz utána a neten, hogy melyik terméknek mi a hatásmechanizmusa.

2011. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 21:33


már meg volt az utánaolvasás neten, de érdekel mások tapasztalata, hogy kinek mi vált be hasonló sérülés esetén

2011. nov. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!