Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csalánkiütésre mi a leghatásos...

Csalánkiütésre mi a leghatásosabb vény nélküli krém? Ami nem csak a viszketést csillapítja (mint a mentolos krém) de segíti a gyógyulást is.

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Fenistil gél vált be és mellé egy kis kalcium pezsgőtabletta.
2012. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, sajnos nekem ezek közül egyik sem használt :/ De azt tudni kell hogy nekem most először jött ki és nagyon csúnyán, kaptam szteroid injekciót amitől elmult , most viszont megint kezdenek jönni a pöttyök...

Tehát nekem nem az van hogy eszek valamit, kijönnek majd fél óra mulva nyomtalanul eltűnik :/

2012. júl. 22. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Receptre kapható Suprastin tabletta. Nekem csak ez használt.
2012. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha a tejtől jön kis sok apró viszkető csalánszerű valami, figyeld meg milyen étel okozza.
2012. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana elmenned egy allergia vizsgálatra, hogy mire vagy érzékeny, bár lehet valamilyen adalékanyag, vagy lisztérzékenység, laktózérzékenység is.
2012. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogok allergia vizsgálatra menni ,de azt csak akkor lehet mikor már teljesen tünetmentes vagyok...


Fogalmam sincs hogy mi okozza...mikor 2 napig csak kenyeren és vizen éltem akkor is jöttek újak :/

2012. júl. 22. 18:09
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem el kellene mennetek gastoenterológiára , ők foglalkoznak ilyennel,biztosan ételtől van neked. Egyébként Suprastin tabletta, vagy valamilyen szteroidos krém,például Elocom, de ezekkel nagyon vigyázni kell, egy nap csak egyszer szabad vékonyan bekenni,mert bajod is lehet tőle! Nekem október óta van urticariám,mindenféle kivizsgálásra járunk,sajnos nekem nem tudni hogy mitől. Mihamarabbi gyógyulást! 14/L
2012. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!