Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudok valamit az ellen tenni,...

Tudok valamit az ellen tenni, hogy ne menjen fel a vérnyomásom, ha orvos/nővér méri?

Figyelt kérdés

Itthon mindig tök normális értékeket mérek, de ha valaki más méri, egyből felmegy, a pulzusom is megemelkedik. Annyira gyűlölöm!

Ma is mérte a doki, erre ilyen 15/90 lett, a pulzusom meg 120. tök cikinek érzem, pont emiatt megy fel mindig már előtte, mert tudom, hogy úgyis magas lesz. :S


2012. júl. 23. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint 155.
2012. júl. 23. 23:57
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ilyen 100/60 körül szokott lenni, a pulzusom is max. 65.

Nagymamámnál ugyanez volt, neki is itthon mindig normális volt, orvosnál meg 170 felett.

2012. júl. 24. 00:04
 3/5 Ilyent ***** válasza:

Nyugodtan maradsz nem izgulsz.

Akkor normális marad

2012. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tuti tippet! :P
2012. júl. 24. 01:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, nekem azért lesz ilyenkor magas az érték, mert eszméletlenül utálom, ha valaki meg akarja mérni a vérnyomásom, idegesít, és felmegy bennem a pumpa a vérnyomással együtt. Mindig mondtam mellé, hogy egyébként nem szokott magas lenni, sőt, alacsony, csak nem hitték el. Hogy mit tehetnél ellene, nem tudom. Talán próbálj meg valami másra gondolni közben, de legalább nem vagy egyedül :)
2012. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!