Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer kipróbáltam hogy 10...

Egyszer kipróbáltam hogy 10 szem frontint bevettem. és egyszerűen olyan dolgokat csináltam amit máskor nem merek. Ez a gyógyszer milyen módon hatott?

Figyelt kérdés
Egy csaj kemény pasijával szájaltam obszcén szavak kiséretében. Másnap felébredtem és nem emlékeztem semmire.
2009. júl. 15. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj.. haver én nállam is volt ilyen ídőszak.. De számit hogy hány Mg-os hiába veszel bee 10 frontint ha csak 0.25-őst.. Az akkor is csak 2.5 mg

Én a 0.5 ből vettem bee durván 20 db-ot ami már 10 mg! Na és elvesztettem az emlékeim majdnem verekedtem otthon szzétörtem mjadnem mindent. És nem emlékeztem semmire se. És aludtam 40 órát kb.

2013. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó a verekedés a suliban volt. tudod igyál magába pállinkát haver.. Tombold ki magad. Inkább igyál...
2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!