Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer kipróbáltam hogy 10...

Egyszer kipróbáltam hogy 10 szem frontint bevettem. és egyszerűen olyan dolgokat csináltam amit máskor nem merek. Ez a gyógyszer milyen módon hatott?

Figyelt kérdés
Egy csaj kemény pasijával szájaltam obszcén szavak kiséretében. Másnap felébredtem és nem emlékeztem semmire.
2009. júl. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Örülj hogy felébredtél, antidepresszáns a Frontin!
2009. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Aztaaaaaaa! Én a helyedben gyorsan elmennék nőgyógyászhoz, érteeeed?! Ki tudja mit tett veled az a kemény pasi, amíg kábultál!!!! Ha meg kis pxcs vagy, akkor is, ezek a kemény pasik, akikkel csak 10Frontin után mer szájalni az embör......hát, azok mindenre képesek ám!
2009. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Volt egy csaj akit barátnőmnek hittem, ahhoz hogy együttlegyünk az volt a vizsgafeladat, hogy harcolnom kellett a pasija(i) ellen. A lány csunyán átvágott, csak arra kellettem neki hogy a pasijait szórakoztassa a csaj. Ezért amiért oly birka voltam, hogy ezt csak fél év után vettem észre, meg akartam ölni magam, mert nem bírtam már az élet okozta keserűséget.
2009. júl. 15. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt a 10 szem frontin dolgot azért csináltam, mert meg akartam halni. Mivel elvesztettem az állásom április végén és van lakáshitelem plusz a szülői házon is van jelzálog, ezért nagy a valószínűsége hogy megölöm magam. Legközelebb 10 szem xanax és fél liter pálinkát fogok használni.
2009. júl. 15. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, szervdonornak pont megfelelsz. Had mondjak valamit ha megengeded. Én 2x haltam meg klinikai halál állapotában voltam, de vissza küldtek amig dolgod van hiába is kisérletezel életben maradsz! És akkor soha nem ismernéd meg azt aki rád vár valahol, majd emlékezz a szavamra akkor amikor fogjátok egymás kezét és boldogabbak lesztek mindenkinél. :)
2009. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
10 szem Xanax + pálinka = mentő, toxikológia, gyomormosás, ha magadtól még nem hánytál eleget. De meghalni nem fogsz, csak k-va szarul fogod érezni magad.
2009. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja...........
2009. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha piával meg gyógyszerrel szétüti magát jó eséllyel még donor se lesz.

és a tartozásokat ki fogja ki fizetni?? a maradék családtagok vagy mi?

szerintem inkább azon lennél ekkora energiával hogy munkát találjál...

ha tényleg baj van kérj segítséget. ha meg nincs akkor tedd a dolgod.

szerintem. (szat)

2009. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépek vagytok, mondhatom. Nekem már csak pár szem tablettám van, ráadásul külföldön tartózkodom, ahol nem tudok jelenleg beszerezni többet, ti meg itt pazaroljátok a tiéteket! Ejnye-bejnye! :D
2009. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én 1 éve 60 szem xanax és kb 2 deci pálinka volt bennem. És még élek mert megmentettek a mentősök.
2011. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!