Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megmegállítottak egy...

Ha megmegállítottak egy 7.55-ös tsh szintet a pajzsmirigy alul működésemre, és elkezdtem szedni a letrox 50 tablettát lehetséges hogy jobban hullik tőle a hajam? 26/F

Figyelt kérdés
A problémám az hogy ez előtt eléggé (2 nap alatt kb 300) hajszálam hullott ki, majd megállapították hogy pajzsmirigy alul működésem van, amire letrox 50-et kaptam. Ebből szedek napi fél tablettát. Elkezdtem szedni 6 napja, tegnap is még már alig alig hullott ki hajam. (kb 2 nap alatt 100 szál). Most azonban szinte csokorba kezdett hullani a hajam, beletúrok kézzel és vagy 5 hajszálam ottmarad egy beletúrás után. Fésűn is sorakoznak a hajszálak. Mi lehet a gond? Valaki tapasztalt már ilyet aki szedte?

2012. júl. 25. 14:28
 1/4 hKatan válasza:
A Letroxnak hetek, hónapok kellenek, amíg a hatása érezhető lesz. A hajhullás nem a gyógyszer miatt van, hanem a pajzsmirigy alulműkődés tünete. Vagyis azért hullik a hajad, mert még nem hat a gyógyszer.
2012. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 7,3 a TSH-m, de a 75-ös Letroxból kaptam felet, pedig lány vagyok, és 20 éves. Én azon gondolkodom, hogy egyáltalán elkezdjem-e szedni, nagyon félek a mellékhatásoktól. :( Amúgy szerintem is idő kell, amíg - így vagy úgy - hat a gyógyszer. Nekem pl. 3 hónap múlva kell ismételni a vérvizsgálatot.
2012. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 7,55 a tsh,és énis letrox 50et szedek,de egyelőre nem tapasztaltam hajhullást...most berezeltem.

Nektek a súlyotokkal nincs gond?

2012. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én még nem kezdtem el szedni a gyógyszert. Elvileg alulműködéskor szokott lenni alapból hízás mint tünet(nem a gyógyszeről), de én nem híztam 1 kilót sem, pedig nagyon sokat eszem. Neked van vmi változás?
2012. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!