Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 3 hónapja hullik a...

Lassan 3 hónapja hullik a hajam? Vérkép, pajzsmirigy rendben. Fogászaton kb.4 hónapja voltam. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászaton semmit nem csináltak. Adtak egy sampont, ami semmi változást nem hozott.
2011. júl. 24. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anno nagyon sokat segített a Herbáriás Bánfi sampon. Lehet kapni balzsamot,sampont és hajszeszt is kimondottan hajhullás ellen. 700-800 Ft-ba kerül,drogériában is beszerezhető.
2011. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom :S Vettem is két hete bánfi hajszeszt, meglátjuk segít-e :/ Mondjuk én pont holnap megyek forcapil kapszulát venni, sok jót hallottam róla, tele van B vitaminokkal. Igaz drága, de már nem tudok mit kezdeni a hajammal :(
2011. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bánfi hajszesz semmit nem segített. Squa-med gyógysampont írt a bőrgyógyász. Ettől elmúlt a zsíros korpa (ami miatt szintén hullhat a haj),de a hullás megmaradt.

Forcapil anno szedtem már és tényleg jó volt, de babaprojekt közepén vagyunk, úgyhogy nem merem szedni. Pedig tuti ahhoz nyúlnék én is.

2011. júl. 24. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
talán még a Varga hajcseppet próbálnám ki, 2x kell egy nap bedörzsölni a fejbőrbe. Én még nem használtam, de állítólag az is jó, hacsak nem hormonális problémáid vannak, mert ez inkább más jellegű hajhullás esetén segít..
2011. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!