Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezeknél a vizsgálatoknál sem...

Ezeknél a vizsgálatoknál sem lehet kv-t inni?

Figyelt kérdés

Holnap vérvételre megyek. Három vizsgálatot kért az orvos:

Koleszterin

Triglicerid

CPK


Ebben az esetben sem lehet reggel kv-t innom? Ezeket is befolyásolja?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. júl. 26. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál kávét!!!
2012. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
Mivel most este van és a reggel nemsokára..és lehet nem jön szakember aki tudja a választ, azt tanácsolom, hívj fel egy ügyeletes orvost és kérdezz rá.
2012. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 18:48


Szerintem ki is röhögne. :)

2012. júl. 26. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
vérvétel előtt csak vizet lehet inni, hogy könnyebb legyen a művelet, ne sűrűsödjön be a véred.
2012. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos örülne az ügyeletes orvos, ha ilyen kérdés miatt felhívnák. Bírom ezt a bevált jótanácsot " hívj fel egy orvost, menj el egy orvoshoz..." Speciel ez az oldal azért van, hogy akinek most van szüksége válaszra, az most kapjon, ha csak útmutatást is, vagy mások tapasztalatából merítsen...

Én egészségügyis vagyok, és igyekszem tanácsokat adni, mert ez a szakterületem. Javaslom, hogy mások is olyan kérdésre adjanak tanácsot, amihez picit is értenek!!!

2012. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
U.I.: maximum vizet lehet a vérvétel reggelén inni.
2012. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!