Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ápolási munkaviszonynak...

Az ápolási munkaviszonynak számít?

Figyelt kérdés
Már másodjára kérdem, mert az előző válasz, nem sokat mondott. Kérem valaki válaszoljon több szóval!
2009. júl. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,az ápolási díj beleszámít a nyugdíjba.Az ápolási díj a tartósan gondozásra szoruló személy otthoni ápolását ellátó nagykorú hozzátartozó részére biztosított anyagi hozzájárulás.Az ápolási díj 2009-ben:-alanyi jogú:28.500.-,-magasabb összegű:37.050.-,-méltányossági:22.800.- Ha van valami kérdésed,akor nyugodtan ird le,ha tudok válaszolok rá.
2009. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Én voltam százalékolni fél éve,(már akkor is ápolásin voltam, megkaptam a 40%-ot,ami 50%-nek felel meg és azt mondták, hogy nem munkaviszony, és ezért nem adtak nekem pénzt. Pedig én is beteg vagyok. De azt mondták ez nem munkaviszony, hanem szolgálati idő.Pedig 24 évem be van dolgozva, és elutasított a nyugdíjintézet.

Az ápolsáiról el lehet menni százalékolásra??

2009. júl. 16. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom pontosan,de szerintem igen,mivel szolgálati időnek minősül.
2009. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!