Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyam vérkeringését hogyan...

Agyam vérkeringését hogyan lehetne serkenteni?

Figyelt kérdés
Régebben kábítószereztem, nem voltam függő de elég sűrűn használtam. Azóta a rövidtávú memóriám nem az igazi és ha olvasok azt is nehezen fogom fel. Állítólag a vérkeringés miatt. Hogyan tudnék javítani rajta?

2012. júl. 27. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
bilobil, kevesebb cucc...
2012. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Már nem használom...
2012. júl. 27. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a sportolás meg a sudoku jött be :P

2 hónapnyi fűhasználat után kb 2-3x kellett elolvasnom 1 mondatot, hogy megértsem.


Aztán elkezdtem sportolni heti 3-4x 40 percet, és heteken belül javult!

2012. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rendszeres sportolás, egészségesebb kajálás..

valami tea, amiben van ginzenggyökér, memóriatea (herbáriás, szerintem nem rossz)

ezenkívül fejts keresztrejtvényeket, vagy tényleg sodoku sem rossz, meg hát olvass akkor többet, és majd hozzászoksz.

ennyit tudtam segíteni, sok sikert és örülök, hogy nem vagy akaratgyenge, és le tudsz szokni

(volt barátommal azért szakítottunk anno, mert miután megtudtam, h rendszeresen füvezik, nem volt képes leszokni, de ez magánügy végülis)

2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!