Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevehetem már az A-vitamint?

Bevehetem már az A-vitamint?

Figyelt kérdés
A-vitamint szedek a bőröm miatt, és ugye azt csak egy nap egyszer lehet bevenni (étkezés közben) mert mérgező. Tegnap este 10 körül vettem be utoljára, csak már nem szeretnék megint este tízkor enni, úgyhogy most bevehetem ha még nem telt le a 24 óra vagy várjam meg? Egyébként nem voltam azóta wc-n ha az számít.

2012. júl. 27. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy mérgező:) Akkor a szemünk mérgez minket? A karotin az A vitamin provitaminja, állandóan szintetizálódik, a szemünk mérgez minket?:)

Csak zsírban oldódó vitamin, mint a D, E, K vitaminok, raktározzuk őket, ezért nem kell belőlük sok.

2012. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor bevehetem?
2012. júl. 27. 15:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan tablettában szedem mint a gyógyszer
2012. júl. 27. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A-vitamint kúrában kell szedni, semmi bajod nem lesz tőle, ha beveszed, nem kapsz mérgezést, ahhoz több kell.
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!