Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? ( többi lent )

Hogyan fogyjak? ( többi lent )

Figyelt kérdés
168 cm vagyok 56.5 kg és 14 éves ( lány ). Hogyan fogyjak le 3-4 kg-ot a gimi kezdetééig ( kb 1 hónap alatt ) ?? Minden nap tornázok.. reggelizek rendesen ( hacsak nem délben kelek :) ) Aztán ebédelek az eddigi adagjaim felét, délután pedig gyümölcsöt eszek. 1 hete kezdem el az új étrendemet.. tornázni eddig is tornáztam. De valahogy olyan lassan fogyok, lehet ez attól hogy pont ezen a héten jött meg? Lányok ilyenkor ti is nehezebben fogytok? Vagy csak én rontottam el valamit? És mit csináljak még a fogyás érdekében?

2012. júl. 28. 20:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy délután nem csak pár szem gyümölcsöt eszek hanem egy csomó barackot.. van amikor mást is, ma például az előbb ettem kenyeret fasírttal... ami nem annyira fogyókúrás étel xd tegnap meg vettünk egy csomó édességet, és muszáj volt ennem belőle egy picit. :3 De amúgy attól "fogyókúrázok" És a link amit küldtél... Csak ennyit tudok rá mondani: -.-" ez hülye.
2012. júl. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!