Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? ( többi lent )

Hogyan fogyjak? ( többi lent )

Figyelt kérdés
168 cm vagyok 56.5 kg és 14 éves ( lány ). Hogyan fogyjak le 3-4 kg-ot a gimi kezdetééig ( kb 1 hónap alatt ) ?? Minden nap tornázok.. reggelizek rendesen ( hacsak nem délben kelek :) ) Aztán ebédelek az eddigi adagjaim felét, délután pedig gyümölcsöt eszek. 1 hete kezdem el az új étrendemet.. tornázni eddig is tornáztam. De valahogy olyan lassan fogyok, lehet ez attól hogy pont ezen a héten jött meg? Lányok ilyenkor ti is nehezebben fogytok? Vagy csak én rontottam el valamit? És mit csináljak még a fogyás érdekében?

2012. júl. 28. 20:19
1 2
 1/11 gromo ***** válasza:
100%
Jól csinálod, csak türelem. Gyümölcs helyett inkább zöldséget egyél, a gyümölcs cukortartalma magasabb. Este 6 után már ne egyél semmit. Akkor jó, ha reggel felkelésnél azt érzed, hogy iszonyúan éhes vagy.
2012. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. júl. 28. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Menj be az első válaszolóval együtt a kisegítő iskolába,mondd el,hogy fogyatékosok vagytok és a hülye reklám maszlagoktól eszetekbe sem jut megismerni a testetek működését még az átlagember szintjén sem és segítsenek rajtatok.
2012. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy törődök azzal hogy nézek ki. :)
2012. júl. 28. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem azok a "fogyatékosok" akik vasággyal együtt 40 kg-ok és nem esznek semmit. Én ezt meg sem próbálnám, tudom hogy milyen egészségügyi következményei lehetnek. Én egészségesen próbálok táplálkozni gyümölccsel és azzal hogy tornázok és nem zabálok egész nap, és nem eszek tonnányi édességet. Szerintem ettől még nem vagyok fogyatékos. És az első válaszoló sem, attól hogy válaszolt egy kérdésre. ;)
2012. júl. 28. 20:43
 7/11 A kérdező kommentje:
5/6 köszönöm szépen. :)
2012. júl. 28. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nem,de az,hogy fél napra pár szem gyümölcsöket eszel,meg 6 után semmit sem eszel,az nem egészséges.Azért kell megismerned alapszinten a tested működését,hogy tudd,hogy mivel mit csinál,hogyan hasznosít.Viszont ha így éhezel és "becsúszik" egy pörkölt,vagy valami normális kaja,akkor azt a tested el fogja raktározni gyorsan zsírnak,mert tudja,hogy éheztetve van és kell neki a tartalék.
2012. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__31..


Smartguy86-tal irkáltunk ennek az illetőnek(aki tényleg szellemi fogyatékos) egy csomó hasznos dolgot a témában,meg a szájába rágtuk.Nem fogott fel belőle semmit,de ez most mindegy. :) Azért linkeltem be,mert nincs kedvem újból leírni és hátha tudok azért segíteni.És mivel 14 éves lány vagy(ami eddig valahogy elkerülte a figyelmemet) visszavonom,hogy fogyatékos lennél. :)

2012. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké. :)
2012. júl. 28. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!