Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami magyarázat erre a...

Van valami magyarázat erre a látszólag nagyon debil kérdésre => szellentés-szag?

Figyelt kérdés

Lehet első olvasatra furcsának fog tűnni, de komolyan igaz, legalábbis nálam.

Igazából röviden és tömören az érdekelne, hogy az ember egy korábbi szag (tehát amit az orr alapján beazonosított) némi módosítássokkal de tudja produkálni azt szellentés formájában.

Felvázolok pl. egy mostani példát. Ma voltunk apukám egyik kollégájánál és a lakásban elég kellemetlen szag (legalábbis nekem az) volt. Nem ettem nála semmit, se nem ittam. Hazaértünk és egy jó 1-2 óra múlva szellentettem. A szellentésemnek olyan illata volt, mint annak a szagnak amit éreztem apukám kollégájánál.

Hozzáteszem ez nem csak most történt meg velem, csak most mertem ezt megkérdezni :D

Köszi a válaszokat ;)



2012. júl. 28. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Valami tudományos magyarázat érdekelne, ha van erre valami :D
2012. júl. 28. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű, a hiba a készülékedben van.

Sajnos még nem láttam olyat, aki ha parfümöt szagol, utána parfümöset ereget ..

2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Ezt valóban nem tudom produkálni, szóval hgoy parfümöt szagolok parfüm illatot adok majd ki. Igazából nem a nagyon kellemes szagokkal vagyok így, hanem ami számomra furcsa. Szóval az új illatokkal. Nehéz ezt így elmondani XD
2012. júl. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!