Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy ember...

Lehetséges az, hogy egy ember 11 napig nem alszig?

Figyelt kérdés

akár gyógyszerek miatt, bármi...

és mik a hatásai ?


2009. júl. 17. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

épp előbb kérdeztem :P ,h. lehet-e bajom attól,ha nem alszom

mivel nem alszom ^^ sem nappal,sem éjjel

végeztek egy kutatást,ahol 3 napig nem engedtek aludni néhány embert és nem is tudom mibajuk lett :/

szóval pár nap után simán összeesel és hónapok alatt sem gyógyulsz meg,csak nehezen

meg hát a szervezeted ennyi nap után simán felmondja a szolgálatot

2009. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, igen, gondolom ezt a kérdést Jackson kapcsán tetted fel. Aki függővé válik gyógyszerektől vagy drogoktól, egy idő után már nem csak magától nem tud elaludni, hanem gyógyszerrel sem. Egyre nagyobb mennyiségekre van szükség, és el lehet érni azt a pontot, amikor már semmi nem segít, a szervezet annyira hozzászokik a gyógyszerhez. A kialvatlanság pedig súlyos pszichés és fizikai problémákat okoz, hiszen a szervezet képtelen regenerálódni. Gyakorlatilag bele lehet őrülni..
2009. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez neurólogiai probléma, az agy felelős azért, hogy valaki alszik, vagy nem.Bele lehet halni, ha nem tud aludni valaki.Ez az idegkimerültség egyik tünete.
2009. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat
2009. júl. 17. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én hallottam már olyat hirekben,hogy olyankor nem tud kikapcsolni az agy és 4-5 nap múlva akár meg is lehet halni
2009. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap múlva nem lehet meghalni, mert akkor én már alúlról szagolnám az ibolyát. 2 hét nem alvás viszont már okozhat komoly károsodásokat, bár voltak olyan kísérletek, amik ezt is megcáfolták.
2009. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!