Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek amiket feltünte...

Kethrin kérdése:

Ezek a tünetek amiket feltüntetek milyen betegségnek az előjelei (okai) lehetnek, vagy csak egyszeri dolgokról van szó? Az ismerősöm pedig nem hajlandó orvoshoz fordulni.

Figyelt kérdés
Napi szinten történő fejfájás, étvágytalanság, erős hajhullás, ízületék (főleg térd és boka fájdalmak) ezenkívül belsőszervi fájdalmak.
2012. júl. 30. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó, várja meg a mentőket, de addig is vezesd őt el a temetőbe és mutasd meg neki, rövidesen hova kerül.
2012. júl. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AIDS? Rák?
2012. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom ezért kérdezem, interneten ezeket a dolgokat együtt véve nem találok semmit.
2012. júl. 30. 05:52
 4/5 anonim ***** válasza:
a fejfájást intracraniális térfoglalás vagy nyomásfokozódás is okozhatja. emiatt lehetsz étvágytalan is(kinek van kedve enni amikor fáj a feje?). az ízületi fájdalom is kismillió okból lehet. úgyhogy irány a háziorvos és kérni egy teljes kivizsgálást.
2012. júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm .
2012. júl. 30. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!