Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szuszogás, hangos légzés kis...

Szuszogás, hangos légzés kis megerőltetésre is, mi lehet?

Figyelt kérdés
Őrült kicsi állóképesség vagy mindenképp tüdőbetegség?
2012. júl. 30. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erre biztos választ itt senki nem tud adni, de szerintem érdemes lenne felkeresni egy orvost.

Hogy miért javaslom? Mert én is ugyanígy voltam (igazából vagyok is), de legalább tudom, hogy asztmás hörghurutom van. Persze ez nem jelenti azt, hogy neked is ugyanez a problémád, de jobb lenne kideríteni, mi okozza a panaszokat.

2012. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma futottam két kilométert, és a második felében már nagyon hangosan vettem a levegőt, és erősen kellett..

De két-három emelettől is már szuszogok.

Neked is ilyesmi?

2012. júl. 31. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a lépcsőzés nekem is gond, két emelet után már alig kapok levegőt. A futás meg... Elég hozzá néhány méter is. Sőt, intenzív kerékpározás során is ezt tapasztalom.
2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 km/h-s kerékpározásnál (tehát nem túl edzett lánynak már gyors tempónál) ill. a legkisebb emelkedőn nem tudok megszólalni. Nagyobb emelkedőn lihegek már, szerintem 20 méterre hallani. :D
2012. júl. 31. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!