Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mien gyorsan nő vissza a...

Mien gyorsan nő vissza a köröm? Csináltam egy kis hülyeséget.

Figyelt kérdés
Levágtam a kislábujjamrol a körmöt..az egészet!!!!!! Nincs köröm rajta..:\'( Tudom h hülye vagyok, meg már anyámék jól lebsztak miatta, szal lécci csak annyit irjatok, h vissza nő-e és hogy mennyi idő alatt mert 10 nap múlva táborba fogok menni, és sz*r lenne ha nem tudnék cipőt fölvenni..
2009. júl. 17. 20:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Hogy csináltad? Hogy lehet az egészet levágni? De nem kell aggódni,gyorsan nő! Kb úgy mint a kezeden. 10 nap múlva na nem i nő ki az egész, akkora má lesz, hogy nem vesz senki észre a "művedet". Cipőt is vehets:) De tényleg érdekel hogy lehet levágni az egészet?
2009. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszanő, ne aggódj. Nekem egy cipő tette tönkre a kislábamujját, és leesett a körmöm. Visszanőtt 1-2 hét alatt rendesen, szebb is lett:D
2009. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 nap után nem is érzed hogy nincs ott a köröm
2009. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

levágtad az összes körmödet?? atyám!!

nekem is volt ilyen,csak rám esett a fiók és lement az egész körmöm...annyira fájt... de nekem fél év múlva nőt vissza

2009. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt énsem tudom h sikerült..csak neki estem, mert csöppet már hosszú volt, és a köröm vágóval meg jól belevágtam, aztán éreztem h fáj, de már elég sokat vágtam belőle és nem hagyhattam úgy:P:D Amugy mostmár tényleg nemfáj:) Kenegetem vmi olajjal, ien körömápoló akármi. Köszönöm a válaszokat!!!!! kedvesek vagytok:)
2009. júl. 18. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!