Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Vasárnap rosszul lettem. Először elkezdett fájni a mellkasom, aztán azt vettem észre, hogy zsibbadnak a kezeim, később jött a nehézlégzés, majd mikor a lábaim sem éreztem már levegőt sem kaptam. Nem tartott sokáig kb. 5-10 perc, de a mellkasi fájdalom és a zsibbadás megmaradt. Volt már ilyen valakinek, és mit kell tenni?

2012. júl. 31. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elso lepes lenne, egy orvosi kivizsgalas!
2012. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongás és pánikbetegség tünetei is lehetnek!
2012. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta, hogy egy kicsit leeshetett a vérnyomásom, de ez a tinédzserkor velejárója. Az ekg hevesebb szivverést mutatott, de egyébként azt mondták az is normális. Rudotelt írt ami egy enyhe nyugtató, bár egy szem fele is kiütött másnapra. Viszont a fájdalom még mindig megvan. Nem tudok mit tenni. Nem tudom mikor jön rám ez a "roham", lassan már ki sem merek menni itthonról.
2012. júl. 31. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!