Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen "kamu betegséget"...

Milyen "kamu betegséget" lehet kitalálni az ellen, hogy ne kelljen egyetemen vedelni?

Figyelt kérdés
Nem akarok kirekesztett lenni, mert nem akarok szeszt inni, ezért kéne egy kamu betegség, hogy megértsék miért nem iszok. Tudnátok segíteni?

2012. júl. 31. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

mond, hogy lupusos vagy :D vagy wiskott-aldrich szindrómád van, esetleg tourette. itt egy csomó betegség: [link]

válogathatsz

2012. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 wartburg353s ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne szerepet játszanod. Én is voltam egyetemista, és ott elég sokféle emberrel találkoztam. Én a "vedelősek" közé tartoztam akkoriban, de voltak "antialkoholista" barátaim, akik egyáltalán nem tűntek kirekesztettnek, nekik is megvolt a maguk társasága. És, ha valakivel összebarátkozol vagy párt találsz, annak hogyan mondod meg, hogy egész eddig becsaptad? Vagy végig hazudni akarsz? Ha valaki nem fogad el, mert nem iszol vele, az felejtős. Találd meg a saját társaságod. Nem mindenki vedel.
2012. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nem kell szerepet játszani. Felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Megmondod, hogy te nem akarsz inni és kész.
2012. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozással előbb kirekesztett leszel, mint a nemivással. Aki amiatt lenéz, mert nem iszol, azzal nem kell foglalkozni, nem ér ennyit. Van az egyetemeken annyi normális gondolkodású ember, hogy garantáltan találsz köztük szimpatikusat.
2012. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség. Azért egy szakon ált. sok ember van (persze vannak kivételek), így akad mindenféle "típusból".

De ha mindenképp hazudozni akarsz, akkor vmi májbetegséget keress. Mondjuk mondd azt, hogy el van zsírosodva a májad és az orvos megmondta, hogy nem ihatsz alkoholt. Esetleg Gilbert szindróma, az nem túl ritka, nem is súlyos, de nem ajánlott mellette vedelni.

Vagy keress vmi olyan gyógyszert, ami mellett nem lehet inni.

2012. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem iszom soha (még nem ittam életemben alkoholt) és nem vagyok kirekesztett. A normális emberek nem akadnak ezen ki. Van két jó barátom, közülük az egyik szintén nem iszik soha, a másik csak nagyon ritkán. Ő mondta, hogy velünk van először olyan társaságban, ahol ő számít "alkoholistának". Persze mi se nézzük annak, de poénkodásra jó.


Arra számíts, hogy legalább eleinte mindenki unszolni fog, hogy igyál - de te tarts ki, hogy nem akarsz, és kész. Önszántadból. Ne hivatkozz semmire. Eldöntötted, nem fogod megváltoztatni.

2012. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!