Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok házi krémet amely...

Tudtok házi krémet amely eltünteti a pattanásokat vagy legalább megelőzi őket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 18:54
 1/3 Mellindaa válasza:

Szia,nem rég én is ezen az oldalon jártam és olvasgattam ki mit ajánl és hát összehoztam egy bevált praktikát. :)


1. napon: kend be fogkrémmel a patikat

2. napon: a leszárított piros patikat kend be neugranormonnal vagy más krémmel, ami szárító vagy hidratáló hatású ( esténként én a himlő/szúnyogcsípés elleni rázókeverékel is beecseteltem, ez hideg és sztem jót tesz) de hintőport is használhatsz, de ne sokat, emrt kiszárítja a bőrt.

3. napon: hagyd szabadon a bőröd, ne kenj rá semmit

Én minden nap megmostam az arcom szappannal, reggel-este...de többször is lehet.


Én már a negyedik napnál tartok( újból :P )és hát ilyenkor csak várni tudok, de sztem 2 nap múlva eltűnik, szappanozok és SOK VIZET iszok.


Ja, és ilyenkor, mikor már a patik leszáradtak esetleg sebesek, testápolóval kenem őket...így "újítom" a bőröm.


REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI, NEKEM EZ A MÓDSZER KB 4-5 NAPOT VESZ IGÉNYBE... :)

2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mellindaa válasza:
U.i.: Megelőzni neugranormonnal tudod és ha szappanozol... több szépségtanácsadó is ezt ajánlja.
2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csupa pattanás volt az arcom, amikor megtudtam, hogy legtöbbször a tejtermékek fogyasztása okozza. Volt hogy nem akartam az utcára kimenni. Akkoriban eleve egy joghurttal kezdtem minden nap, mert úgy tudtam hogy egészséges. Főleg sajtokat ettem, tejet ittam. Kiderült hogy sok ember szervezete nem tudja rendesen feldolgozni a tejben lévő fehérjét, zsírokat, tejcukrot. Nagy nehezen egy hónapra elhagytam minden tejterméket. És ittam vértisztító teát. (Csalán, zsurló, gyermekláncfű 1-1 arányú keveréke, reggel, este 3 hétig) A pattanások elmúltak, azóta sincs évek óta. Azóta ezt csomó embernek mondtam el és másoknál is működött. Ja, tejtermékeket azóta sem eszem, mert ha próbáltam visszaállni, mindig előjöttek a tünetek. Be kellett látnom ezt a tejérzékenységet. Most rizstejet iszom, rizstejszint, növényi sajtot használok. Finomak és minden oké. Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!