Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fáj a hasam nagyon és...

Ha fáj a hasam nagyon és hirtelen rám jött az álmosság az mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit hogy szól a tested hogy változtass a táplálkozási szokásaidon különben nem lesz jó vége.
2012. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit takar h nem lesz jó vége? és te honnan tudtad ezt hogy a táplálkozásom nem a megfelelő?
2012. aug. 3. 01:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát fáj a hasad.Ez azért a táplálkozással összefügg.Ha rendszeres az rossz táplálkozás.És egyenes út a gyomorban gyulladáshoz meg refluxhoz.Ha csak egyszeri vagy nagyon ritka akkor valami rosszat ettél és a tested pihenni akar hogy feldolgozza a cuccost.Tehát nem annyira rosszat hogy kihányd de azért valamit olyat ami megdolgozza a gyomrodat és a tested jelez hogy pihenj.
2012. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma nagyon keveset ettem és utóljára egy zacskó csipszet ettem. és rá egy órára kezdett el nagyon fájni a hasam ez 20perc után már idegesített és mostanában megittam egy kamilla teát (azt halottam jó a gyomornak)és most már annyira nem is fáj de még mindig álmos vagyok nagyon holott én a múlt este vagy 12órát aludtam(általában hajnali 2elött nem bírok elaludni.) igen tényleg rendszertelenül eszek és főt ételt nem is mert nincs meg a kellő eszközök hozzá.
2012. aug. 3. 01:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a zacskó chips mellé üdítő is lement.Nem éppen a legjobb a gyomornak.Amúgy lehet azért alszol ennyit mert helytelenül eszel kevés a vitamin és tápanyag.Egy bisztró csak van a közelben ahol olcsó de normális kaját vehetsz.Nem pizzára vagy gyors kajára gondolok de egy leves főétel menü 600-700ft egy két nap rászánhatsz annyit egy héten.Nem tudom miért de azt hiszem fiatal vagy még.Később a tested meghálálja a törődést.
2012. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát hetente szoktam 1-2szer rendelni nem pizzát hanem főt kaját de akk meg az van h a fele el se fogy..na mind1 legalább tudom h nem vakbél gyanús meg most már tudom az okát is..pár éve volt hogy ugyan így fájt a hasam és akkor kórházba is vittek vakbélgyanúra gyanakodtak elsőre az orvosok de utána kiderűlt h vírusos fertőzés azt hittem most is valami ilyesmi van. Köszi a segítséget amúgy egyhónap mulva elköltözöm és ott már rendesen is tudok magamnak kaját csinálni.


18/F

2012. aug. 3. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!