Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a csípőm? Fontos!

Miért fájhat a csípőm? Fontos!

Figyelt kérdés

májusban kezdett el fájni,de én akkor azt hittem,hogy csak a sok üléstől fáj kb egy hétig fájt aztán kezdett elmúlni(közeledett a futóverseny amire nagyon készültem)a futó verseny alatt nem fájt annyira,de futás után nem tudtam,hogy üljek vagy álljak,mindenhogy nagyon fájt,alig bírtam menni,de másnap már szinte alig fáj,aztán elmúlt,azt hittem a sok futással megerőltettem,így abba hagytam egy hónapra a futást,de június közepén megint megfájdult (sokan azt mondták,hogy biztos növök és azért fáj), akkor úgy másfél hét-2hétig fájt,és elmúlt utána folyamatosan nem fájt csak akkor amikor futottam,akkor éreztem egy picit,aztán két hét múlva a másik oldalt fájt kb egy hétig.

(Körülbelül olyan rendszerességgel fáj,mint amilyen rendszerességgel van a nőknél a menstruáció).

16 éves vagyok,de nem hiszem,hogy a növéstől váj,hiszen néha csak akkor érzem a fájdalmat amikor futok.

előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 3. 17:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!