Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mijen orvoság kéne vörös...

Mijen orvoság kéne vörös genyes szemre?

Figyelt kérdés
mer genyes a szemem és nagyon fáj az orvos csak valami szem csepet írt ki de csak roszabb ret tőle
2012. aug. 3. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemészeten voltál, vagy a háziorvosnál ? A szemed reggelre beragad, annyira , hogy ki sem tudod nyitni és váladékozik mert akkor lehet kötőhártya gyulladásod. Erre van szemkenőcs is, Tetran a neve, de csak receptre adják ki a patikában, úgy tudom. Más, súlyosabb gyulladás is lehet, ha pl. nagyon zavar a fény,, azzal azonnal orvoshoz kell fordulni, de szemészhez, feltétlenül. Most hétvége van, ajánlom, menj le az ügyeletre, ha nagyon csúnya a szemed, beküldenek egy ügyeletes kórházba, ahol szakorvos vizsgál meg, és lát el. Jobbulást kívánok !
2012. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én most a tetránt hasznolm és az ügyeletnél voltam házi orvosnál
2012. aug. 3. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán keress fel egy szakorvost is. Tetran általában használ, de nem mindegy, mi a kiváltó ok. Még szemész is van, hogy több kezelést próbál, mire meglesz a hatásos, mert ránézésre nem tudni, h allergiás, bakteriális, vagy miféle oka van.

Orvos, minél hamarabb... de látod, már megint megvártad, hogy ne legyen rendelés...

2012. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!