Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől görcsöl a hasam? (többi...

Mitől görcsöl a hasam? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Tegnap délután elkezdett görcsölni a hasam. Pár másodpercig tartott. Később megint ugyan így egy kis ideig. Ma pedig már 3x is volt ilyen, de csak másodpercekig tart. Nem ettem semmi nehéz kaját, szóval nem kaja miatt van. Egy hét múlva kellene megjönnie.. (De menstruáció előtt nem így szokott fájni, és lentebb.. )Lehet hogy azért, mert meg fog jönni? Vagy mi lehet az oka?

Kicsit értelmetlen kérdés, de soha nem volt velem ilyen és kíváncsi lennék, hogy szerintetek miért.

15/L


2012. aug. 3. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értelmetlen a kérdés, de ha soha nem volt ilyen Veled még menstruációnál sem, akkor jobb lenne, ha orvost kérdeznél. Minden jót Neked! :)
2012. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Menstruáció közben szokott ilyen lenni, de akkor lentebb fáj.
2012. aug. 4. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most tegyél a pocidra meleg vizes palackot, de ha hétfőig nem lesz jobb, mindenképpen menj orvoshoz! Minden jót Neked! :)
2012. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom. Köszönöm! :)
2012. aug. 4. 16:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Első voltam. Minden jót Neked! :)
2012. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

És a szélgörcsnek milyen okai lehetnek, ételen kívül?

2012. aug. 4. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Pl. ha evés közben sok levegőt nyelsz, vagy valami emésztési probléma. Szerintem hétfőn mindenképpen menj el a háziorvosodhoz. Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :) Megint az első voltam.
2012. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg kellene látogatnom az orvost, de nem merem. :| Valahogy majd erőt veszek magamon. Nagyon köszönöm, aranyos vagy! :)
2012. aug. 4. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint az első és eddigi egyetlen válaszoló vagyok. Ha voltál orvosnál, majd írj légy szíves! Kíváncsi vagyok, hogy végül is mi van Veled! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Megvárom még megjön, mert valószínű, hogy az a gond, és ha utána sem múlik el, akkor megkérdezem az orvost. Nagyon köszönöm! :)
2012. aug. 5. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!