Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy pörgés után ne szédüljön az ember?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
apörgés során mindig egy pontba kell nézni, bár szerintem akor is elszédülsz, csak kicsit később
2009. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban anyámék mindig azt mondták, hogy utána pörögjek a másik irányba is. Nekem nem sokat hatott. :-)
2009. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez hülyeség, nem lehet elérni, ez a velejárója.

Amúgy meg ne pörögj, és akkor nem fogsz elszédülni.:)

2009. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az a hülyeség h nem lehet elérni, első válaszoló válasza jó volt! egy pontba nézz mindig, amikor fordulsz kicsit ottmarad a fejed, aztán gyorsan átfordítod és ugyanoda nézel. mint a táncosok. először lehet nem megy, de sok gyakorlással biztos h sokat tudsz forogni ilyen módon, szédülés nélkül. saját tapasztalat alapján mondom
2009. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éppen a tánc miatt kérdeztem, oda elengedhetetlen a forgás. :-) Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 19. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!