Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! 2 napja zsibbadnak az...

SOS! 2 napja zsibbadnak az ujjvégeim, az orvost jóformán nem is érdekelte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és már 2 napja mindkét kezemen zsibbadnak az ujjvégeim, kivéve a hüvelykujjamat. Sőt, a kisujjaim teljesen, picit a tenyerem is. Nyaralunk, így bementem a helyi ügyeletre, a vérnyomásom 150/130 volt. Mivel mindig keveset iszok keringési gondra gyanakodtam, sűrű a vérem és az okozza. A doki annyit mondott ez valami vegetatív,.igyak, magne b 6, b1 vitamin, panangin, ezeket szedem, meg irt fel frontint, amit nem szednék be. Mindig alacsony vérnyomásom volt amúgy. Megkérdeztem, hogy ha nem múlik mikor menjek vissza dokihoz, annyit mondott, hogy ne várjam, hogy holnapra megszűnik.

Eléggé meg vagyok ijedve. Mi lehet az oka és mikor menjek dokihoz?


2012. aug. 4. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis miért nem akarod bevenni a Frontint?


Nyaraltok, a készülődés, utazás valószínűleg megstresszelt. Mindig is alacsony volt a vérnyomásod, de most a normálisabbnál magasabb. Ez, mint látszik, kihatott az idegrendszeredre, olyan szinten, hogy már zsibbad a kezed.


Szedd be a Frontint. Nehogy alagút-szindrómád legyen, vagy valami más...

2012. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még a feles frontin sincs rám hatással, felesleges bevenni. Nem vagyok ideges, sokszor utaztam már. Alagút szindrómára is gondoltam, de az nem mindkét oldalon jönne ki, tök szimmetrikusan. Tegnap óta iszok is, szedem a vitaminokat, tornáztatom. Semmi változás. Amúgy a csuklóm nem fáj, tudok szorítani is.
2012. aug. 4. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!