Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsírosodik a hajam...

Miért zsírosodik a hajam alvás közben ennyire?

Figyelt kérdés

Reggelre sokkal zsírosabb lesz meg ronda előző naphoz képest, kézzel is lehet érzékelni a dolgot. Párnát már lecseréltem meg minden, hátha az miatt volt. De nem.

Talán a meleg miatt?

Ha valaki esetleg tudja, vagy erre megoldás is tud, kérem válaszoljon! köszönöm :) (Rövid haj, fiú vagyok, 18)



2012. aug. 4. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A mostani melegben jobban izzad a fejbőr is. Nem tudom hogy általános probléma-e ez nálad vagy csak ilyenkor. Egyébként nekem is reggelre lesz mindig zsírosabb. Hiába a samponok, ha ilyenfajta az ember, gyakrabban kell mosni.
2012. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert alvás közben folyamatosan nyomódik hozzá a zsíros,ízzadt fejbőrödhöz a hajad. Nem tudsz tenni semmit.
2012. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs csak az, hogy reggel megmosod a hajad. Oka , meleg van, de lehet hormonális is, vagy ideg
2012. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!