Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet alvásparalizist...

Hogyan lehet alvásparalizist előidézni?

Figyelt kérdés
Már életemben egy csomoszor átéltem ,de mindig féltem és felriadtam. Ujra átszeretném élni az alvás paralizist. Hogyan lehet elöidézni? Normális válaszokat légyszíves!!!

2012. júl. 27. 13:14
 1/5 anonim válasza:
én úgy halottam hogyha háton fekve próbálsz aludni akkor talán sikerül o.O úgy próbáltál már aludni??? :DDD
2012. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész életemben kb.2-szer aludtam háton,a többi oldal alvás volt. :D
2012. júl. 30. 22:35
 3/5 kovács kody válasza:
0%

szia nagyon rossz dolgot próbálgatsz !


az alvási paralízist megelőzi egy olyan állapot amiben a test teljesen elbénul az agy normál működésének csak az 1/3 át használja olyankor! a tudatunk 99 %nak csak a 10. részében vagyunk józanok!

a szív normál dobogásának 2x lassúságával ver! ilyenkor az agy képes felcserélni a gondolatokat, rossz élményekre, ezt nem tudod befolyásolni ösztönösen működik!

Amiért javaslom, hogy NE kísérletezz!:


képes vagy magad ilyenkor be pánikolni, rossz élményeket be vonzani kívülről, természetfeletti jelenségekkel találkozni sajnos így igaz ahogy most le írom, az alvási paralízist tudósok szerint és szerintem is démonok idézik elő! képesek a démonok ilyenkor uralni a tested anélkül, hogy te ezt engednéd! Megszállottságot idézhet elő!


NE KÍSÉRLETEZZ! az életeddel játszhatsz! más beteg ember akinek sajnos ez a betegsége minden pénzt megadna azért, hogy ebből a rém állómból kiléphessen!

2013. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
uristen te nem vagy 100 as ! komolyan szerintem örülj ha nem éled át. én nemrég éltám ét életemben 2szor nagyon beparáztam iszonyat rossz :S !!! félek is hogy mit jelenthet ez ?! és igen am énis háton feküdtem mert az ajtó fele néztem mindkét álomnál és úgyláttam hogy áll ott valaki olyan volt mintha ébren lennék és kiabálni se se mozdolni se tudtam ! nagyon féltem :S
2013. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mai napig rengeteg alvási paralízisen esek át és eszméletlen szar érzés, bármit megadnák azért hogy ne legyen több.
2014. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!