Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell ennyit pisilnem?

Miért kell ennyit pisilnem?

Figyelt kérdés

Alig iszok egy nap, így nyáron is kb. 1 liter folyadékot iszok, nem is kívánok többet. Plusz kávézom is, ugyebár az is sok folyadékot vesz el a szervezetből.

És mégis, kb. félóránként pisilek, hol többet, hol kevesebbet.

Múltkor ettem egy szelet dinnyét, ami olyan 1/6 dinnye volt kb. vagy nem tudom, és 5 percenként(!!!) mentem ki pisilni egy órán keresztül.

Éjszaka legalább egyszer kimegyek wc-re, de van, hogy akár ötször is.

Voltam kivizsgáláson, de nem találtak semmi eltérőt.

Nem vagyok stresszes, nem lehet az idegesség miatt. Felfázástól sem lehet, mivel nem vagyok - nem lehetek - folyamatosan felfázva..

Valaki tapasztalt már hasonlót? Mitől lehet?

Gondoltam arra, hogy gyors lehet az anyagcserém, de akkor nagywécére is többet járnék, nem?


2012. aug. 5. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a cukrodat!
2012. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az urológus sokszor nem tudja megállapítani, hogy mi a gond, főleg ha nincs látható elváltozás. A családban nincs más, akinek volt/van húgyúti problémája? Bár írtad, hogy nem vagy stresszes, mégis általában a hasonló problémák mögött ez áll. Lehet persze még allergia és megannyi más. Érdemes először több urológushoz elmenni, vér - és vizeletképet készíttetni, allergia vizsgálatot, megnézni az étkezésed, ha pedig ezután sincs semmi, akkor érdemes alternatív dolgokon is elgondolni (pl akupunktúra), ha nem áll távol tőled.
2012. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltass vér és vizeletvizsgálatot.
2012. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!