Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kopaszodnak meg látványo...

Miért kopaszodnak meg látványosan a gyógyszerésznők?

Figyelt kérdés
Megdöbbentő dolgot tapasztaltam és most még jobban figyelem a jelenséget. Szinte minden patikában van egy-két majdnem teljesen kopasz, vagy erősen kopaszodó gyógyszerésznő. Vannak sejtéseim, de kíváncsi lennék a véleményetekre.
2009. júl. 19. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jópár gyógyszerésznőt, a családban is van, de egy sem kopaszodik.
2009. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
énmég sosem láttam
2009. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jópár gyógyszerészt ismerek, egyse kopaszodik. Az csak véletlen lehet, amit tapasztaltál.
2009. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vegyész vagyok de egészségügyben dolgozom. Jó pár vegyész társamnak a sima laborgyakorlati fogalkozásoktól 2 év alatt szétment a mája... legtöbbjük gyógyszergyárban dolgozik,,, na most akkor elképzelheted. A gyógyszertárakban látott kopaszodó vegyésznők azért nem jutnak ám olyan mennyiségű mérgező anyagokhoz hogy mindegyikük kopasz legyen. Meg ez csak egy tünet, van olyan mérgezés is aminek nincs külső tünetet, szal ez véletlen szerintem
2009. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor ti csukott szemmel jártok! Legutóbb éppen tegnap voltam egy olyan patikában, ahol korábban még nem jártam. Kijött az eladótérbe egy vöröses, majdnem kopasz nő /itt is!/ és letett egy gyógyszert a pultra. A mi patikusaink egy házaspár. A nőnek a feje tetején már csak néhány szál haj van. Oldalról felfelé fésüli, de úgy néz ki a feje, mint egy barátnak. A férje viszont sű

űrű hajú. Leglább tíz patikában figyeltem meg ezt a jelenséget mostanában. Tehát nem egyedi és nem is véletlen!

2009. júl. 19. 18:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt a jelenséget CSAK gyógyszerészNŐKÖN tapasztaltam.
2009. júl. 19. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:
én is ismerek gyógyszerész nőket, de egysem kopaszodik..:)
2009. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyire vakok vagytok? Bocsánat a kifejezésért, de nem tudom másképp fogalmazni. Ha tehetném, lefényképezném őket és ide linkelném. Tényleg nem az ujjamból szoptam. Vagy inkább ennyire felületesek vagytok. Kiadják a gyógyszert, beradod a pénzt és már indulsz is... közben a kopaszodó nők a pult másik oldalán, meg a belső helyiségekben vannak!
2009. júl. 19. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerész-asszisztens vagyok, de pályafutásom alatt még nem láttam ilyesmit. Szerintem te be vagy tépve, pihend ki magad!
2009. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, azért mert láttál 3 hatvanéves kopaszodó nőt éppen gyógyszertárakban, azért ne gyárts már összeesküvéselméleteket. Hidd már el, hogy ismerünk egy csomó gyógyszerésznőt akinek dús haja van. Nem gondolod, hogy sok ember tapasztalata kicsit többet nyom a latba, mit a te pár gyógyszertárlátogatásod?
2009. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!